Okey Oyna

Okey odalarında Okey Oyna

Haydi şimdi okey zamanı! Okey oyna ve yeni arkadaşlar edin, bu zevki birlikte yaşa. Okey sitemiz dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla veya yeni, eski demeden arkadaşlarınızla Canlı Okey oynama fırsatı sunuyor.

Online Okey

Hemen Şimdi arkadaşlarınla Okey Oyna Yüzlerce oyuncunun bulunduğu okey salonumuzda yeni oyun arkadaşları ile birlikte okey oynayın, doyasıya sohbet etmenin tadını çıkarın. Okey sitemiz Türkiye'nin çeşitli yerlerinden bağlanan insanlarla, okey oynayarak vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sitemiz sizlere ücretsiz şekilde okey oynama imkanı sunmaktadır.

Mynet okey oynarken arkadaşlar edinin

2 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 1135 Kez Okundu

Mynet okey Oyna

Merhaba arkadaşlar Yılarca gerek mynet sohbet odaları gerekse mynet okey gibi aramalarda yerini koruyan ve günden güne çok çok büyüme sağlayan mynet okey sizleri kendi sistem politikaları ile yada kendilerine özgü tasarımları ile etkilemeyi yılarca başarmıştır.

mynet okey oyna
mynet okey oyna

Mynet okey  olarak facebook üzerinden oldukça büyük bir kitleye sahip olan mynet çanak okey , mynet 101 okey gibi okey odaları oldukça ileri düzeydedir.

Masa oyunları arasında yaygın olan mynet okey, Bayanlarla okey oyunu farklı okey oyunu seçenekleri arasından internet üzerinden oynamaya imkan veriyor.

Batak, 101, Çanak gibi farklı versiyonları bulunan oyuna profil resminiz ve üyelik işleminiz ile hemen giriş yaparak erişim olanağı bulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra son derece profesyonel bir şekilde sade ara yüz ve 3D tasarım neticesinde yer verilen masa oyunu olarak oynanabilir.

Mynet Okey Odaları

Türkiye’nin ilk sosyal medya aracı olma özelliği taşıyan mynet okey oynamanız için öne çıkmaya devam ediyor.

Farklı okey odalarına bağlanarak siz de hemen oyun oynama şansını her anlamda anında yakalama imkanı elde etmiş olacaksınız.

Üstelik oyun türünü belirleme ve hızlıca okey odasına interaktif bağlanarak oyuna dahil olmanız mümkün. Okey odasında diğer üyelerle ayrıca sohbet etmek de mümkün.

Bunun için sohbet paneli eklentisi üzerinden diğer üyelerle yazılı iletişim kurma avantajı yakalayacaksınız.

Gerçekten bütün bu kriterleri yönünden değerlendirilirse önem teşkil eden niteliği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mynet Okey 101 Oyna

Okey türü arasında en öne çıkan mynet okey 101 ile mantıksal kuvvet kullanarak oyunu kazanmaya hazır olun.

Bir hayli zihinsel antrenman ve yüksek tempoda zihinsel spor özelliğindeki bu oyunla rakiplerinizi alt etmeyi başaracak mısınız?

Oyunda yine 4 kişilik katılım gerçekleşmektedir. Oyuna ilk başlayacak kişi zar atışıyla tespit edildikten sonra ilk kişi 15 taş bulundurur.

Oyunu kazanmak yine klasik okey oyunuyla eşit özellik gösteriyor.

Bu özelliği yönünden değerlendirildiği zaman her halükarda çok rahatlıkla oynanabilir boyutu olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini dile getirmemiz olanaklıdır.

Tüm bu kriterleri neticesinde yer verilirse önem teşkil ettiğini kesinlikle dikkate almamız olanaklı hale geliyor.

Mynet Okey Üye Ol

Okey oyunu masa oyunları arasında en çok rağbet gören bir oyun türüdür. Bu oyunda amaç aynı renkteki üç ya da dört taşı ıstakaya yerleştirmektir.

Ya da aynı sayının ardışık olarak yine ıstakaya dizilerek toplam 14 per yapılması amaçlanmaktadır.

Bunun yanı sıra mynet okey oyununda çifte bitiriş özelliğiyle ikili gruplar halinde 7 per yaparak da oyunu kazanmak mümkün olacaktır.

Bu sayede oyuna katılımcıların kıvrak zeka ve mantıksal düşünme ve muhakeme yeteneğini uygulamaya dökme yetilerinin denetlenmesi amaçlanmaktadır.

İşte yer verilen tüm bu özellikleri ışığında değerlendirildiği zaman her halükarda gerçekten de profesyonelce karşımıza çıkan ortamda oyun türü olarak değerlendirilir.

Bu nitelikleri ışığında yer verildiği zaman her anlamda oyunu sanal ortam üzerinden rahatlıkla oynamanız mümkün kılınır.

Tümüyle yer verilen bu nitelikleri ışığında değerlendirilirse fark yaratan niteliğiyle gerçekten de önde gelen oyunlar arasında yer almaya devam ettiğini dikkate almak gerekir.

Bu özellikleri ışığında her anlamda arkadaş gruplarıyla vaktini güzelce değerlendirmek isteyenlerin internet üzerinden ücretsiz olarak oynayabilme imkanı bulacakları geleneksel masa oyunu olmayı sürdürüyor.

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz