Okey Oyna

Okey odalarında Okey Oyna

Haydi şimdi okey zamanı! Okey oyna ve yeni arkadaşlar edin, bu zevki birlikte yaşa. Okey sitemiz dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla veya yeni, eski demeden arkadaşlarınızla Canlı Okey oynama fırsatı sunuyor.

Online Okey

Hemen Şimdi arkadaşlarınla Okey Oyna Yüzlerce oyuncunun bulunduğu okey salonumuzda yeni oyun arkadaşları ile birlikte okey oynayın, doyasıya sohbet etmenin tadını çıkarın. Okey sitemiz Türkiye'nin çeşitli yerlerinden bağlanan insanlarla, okey oynayarak vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sitemiz sizlere ücretsiz şekilde okey oynama imkanı sunmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanından online kişilerle okey oyna

1 sene önce - Admin tarafından Ekledi - 1406 Kez Okundu

Okeyy.net ve kerizim okey kapanması

Merhaba sevgili arkadaşlar bildiğiniz üzere okeyy.net ve kerizim okey kapandı bu talihsiz anlaşmazlığın sonucundan domainler kapatılarak aramalardan çekilmek zorunda kaldı.

okey mobil okeyy net
okey mobil okeyy net

Bu yüzden Google aramalarında okey oyna adı altında sitelerini kasan okey salonları sitelerine gün doğmuş oldu.

Bu büyük sitelerin toplamda anlık online sayıları 600lere ulaşırken bu sayıda ki kullanıcılar farklı okey sitelerine girmek zorunda bırakılmış gibi oldu.

Online kullanıcılar ile okey oyna

Online okey siteleri üzerinde bulunan canlı okey oyuncularına sunulan hizmetler arasında okey oynamak istemeyen kişiler için tavla ve ihaleli batak yada koz maça gibi çeşitli oyunlarda yer almaktadır.

Oyunumuz içerisinde yer alan sohbet özelliği sayesinde, güzel söz seviyeli bir şekilde, online kullanıcılarımız ile canlı sohbet edip yeni arkadaşlar edinebilirsiniz, edindiğiniz arkadaşlarınızla okey odaları listemiz içinde oyunlar oynayıp keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Size yazmasını istemediğiniz kullanıcıları, engelleme özelliğimizi kullanarak, engelleyip özel yazı yazmalarının önüne geçebilirsiniz.

Android veya IPhone gibi cihazlarınızda bulunan emojileri, yazılarınıza dahil edip, sohbetlerinizi daha renkli sohbetler haline getirebilirsiniz.

Sistemimizde bulunan “Hareketli İfadeler” özelliğimiz sayesinde, eklediğimiz hareketli emojilerimizden dilediğinizi kullanarak sohbetlerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Ismarlama menümüz ile kazandığınız Ismarlama Puanları’nızı kullanarak (gerçek puanınız etkilenmez): Lobi, masa veya özelden, kişiye özel veya genele sohbet alanı üzerinde ısmarlama yapabilirsiniz.

Okey Mobil okey salonlarında çeşitli arkadaşlar edinin

Günümüz internet tarayıcıları artık html5 desteklemektedir. Bu da, sadece tarayıcınız ile, ekstra bir program yüklemeden oyunlarımızı çalıştırabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Eski teknolojiler ile yapılmış java oyunlar veya flash oyunlar artık günümüz tarayıcılarında çalışmamaktadır. Online okey sitesi sahiplerinin, teknolojinin ilerlemesini takip edip yeni çıkan oluşumlara ayak uydurması gerekir.

Sitemiz üzerinden, kişisel bilgisayarınız başta olmak üzere; cep telefonlarınızdan, tabletlerinizden, diğer mobil cihazlarınızdan, kısacası html5 destekli ve internete bağlı her türlü cihazdan mobil okey oyunu oynayabilirsiniz.

Okeyodalari.Net bu yeni teknolojileri takip edip, sizlere en iyi içeriği sağlamaktadır.

Sistemlerimizden, eski teknolojilere bağlı kalmaksızın javasız okey oynayabilirsiniz.

Sitemiz yeni teknolojilerin gerekliliklerini karşılayabilmektedir, bu sayede sorunsuz bir şekilde mobil okey oynayabilirsiniz.

Oyunlarımızı mobil tarayıcılarınız üzerinden, cihazlarınızı ister yan tutarak, ister düz tutarak oynayabilirsiniz.

Oyunlarımızı, özenle, ekranınıza sığacak şekilde dizayn ettik.

Okey salonları

Türkiyenin en canlı okey salonları içerisinde oyun oynamaya var mısınız? Sürekli olarak yenilenen, öncü sitemizle, siz değerli kullanıcılarımıza en iyi oyun deneyimini yaşatmak için çalışıyoruz.

Diğer oyuncularımızla okey salonlarımızda ücretsiz okey oyna ve bu eğlencenin tadını çıkart. İster arkadaşlarınla oyna, ister sistem içerisindeki diğer kullanıcılarımızla oyunlar oyna, sohbetler et.

Bu özellikler ve daha fazlası için, sitemize kayıtlı değilseniz Kayıt Olunuz veya kayıtlı üyemiz iseniz yukarıda bulunan salonlarımızdan herhangi birisine tıklayarak sistemlerimize giriş yapabilirsiniz.