Okey Oyna

Okey odalarında Okey Oyna

Haydi şimdi okey zamanı! Okey oyna ve yeni arkadaşlar edin, bu zevki birlikte yaşa. Okey sitemiz dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarla veya yeni, eski demeden arkadaşlarınızla Canlı Okey oynama fırsatı sunuyor.

Online Okey

Hemen Şimdi arkadaşlarınla Okey Oyna Yüzlerce oyuncunun bulunduğu okey salonumuzda yeni oyun arkadaşları ile birlikte okey oynayın, doyasıya sohbet etmenin tadını çıkarın. Okey sitemiz Türkiye'nin çeşitli yerlerinden bağlanan insanlarla, okey oynayarak vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Sitemiz sizlere ücretsiz şekilde okey oynama imkanı sunmaktadır.

101 Okey Oyna

2 yıl önce - Admin tarafından Ekledi - 1194 Kez Okundu

101 Okey oyunu oyna

Merhaba sevgili arkadaşlar, Okey 101 yüz bir okey oyunu oldukça uzun bir zamandan bu yana insanların hayatında yer almaktadır.

101 okey oyunu oyna
101 okey oyunu oyna

Oyunun tarihinin eski olması bu zamana kadar pek çok farklı sisteminin türemesinde etkili olmuştur.

Bu sayede okey oyununa ilgi duyan kullanıcılar devamlı şekilde klasik okey oynamak yerine yüz bir okey gibi alternatifler üzerinden hareket edebilmektedir.

Kullanıcıların geçmiş zamanlarda 101 yüz bir okey oyna erişimleri için de kahvehanelerde vakit geçirmek zorunda oldukları bilinmekteydi. Ancak bu oyun taş açılımında klasik olandan oldukça farklıdır.

Bu neden yüzünden gerçekte oynanması biraz zorlayıcı olabilmektedir. Herhangi bir sıkıntı yaşanmadan oyun katılımı sağlamak ise internet siteleri ile mümkün olmaktadır.

101 Okey Oyunu Kuralları

Bireylerin yüz bir okey oyunu için klasik okeye benzer bir şekilde oyuna başlamaları gerekmektedir.

Yaş dağıtımının da klasik okey oyunundan bir farklı olmamaktadır. Bu alanda fark yaratan şek bitimlerde kendini göstermektedir.

Yüz bir okey oyununda amaç, istekaların boş kalmasıdır. Yani oyuncular, belli bir seri oluşturmalarından sonra taşları ortaya dizmelidir.

İlk oyuncu taşlarını açtıktan sonra ortada oluşan yeni dizi içerisine diğer oyuncular da ekleme yapabilmektedir.

Taşların ilk açıldığında oyuncuların devam etmesi mümkündür.

Çünkü kullanıcılar ellerinde bulunan taşların tamamını tek seferde açmak zorunda değildir.

Bu sayede serilerdeki eksikler diğer oyuncular tarafından da tamamlanabilmektedir.

istekalarındaki okey taşlarının tamamını ortaya koyan kişiler ya da ortaklar o eli kazanmış olmaktadır.

Online 101 Okey Oyna

Bireyler için online yüz bir okey alternatifleri de bulunmaktadır.

Alternatiflerin kullanılabilir hale gelmesi için akıllı cep telefonları, bilgisayarlar ya da tabletler aracı olabilmektedir.

Bu alanda tercih edilen teknolojik aletten ziyade kaliteli bir internet bağlantısı önemlidir. Çünkü oyun sırasında internet bağlantılarının kesilmesi, oyun masasından düşülmesine neden olmaktadır.

Kullanıcıların internet üzerinden okey oynayabilmeleri için site üyeliği yaptırmaları da gerekmektedir.

Site üyelikleri güvenilir adreslere yaptırıldığında herhangi bir sıkıntı yaşatmamaktadır.

Böylelikle bireyler zaman dilimi fark etmeksizin farklı insanlarda online 101 yüz bir okey oynayabilmektedir. Ayrıca oyunlar sırasında diğer oyuncular ile hem oyun hakkında hem de farklı olaylar hakkında mesajlaşmak, iletişim kurmak mümkün olabilmektedir

Aşağıdaki konularada göz atabilirsiniz