Düz okey oyna ve keyfini çıkar
Giriş Yap/Üye Ol

Tek kişilik okey oynamak

AspavA Okey Oyunu 03.Ara.2020 79 görüntülenme 2 yorum

Tek kişilik Okey Oyna

Merhaba arkadaşlar Tek kişilik okey oyna, İnternet’te oyun oynayarak vakit geçirmeyi seven bir çoğu insanın tercih ettiği oyunlar arasında yerini alan okey oyunu artık sizlere tek kişilik okey oynama imkanı sağlamaktadır.

okey oyunu

Bir kişilik okey oyunu oynamak istiyor ve okey oynayacak bir site arıyorsanız tam doğru yere geldiğinizi söyleyebiliriz. Bu arayışınıza son verecek olan tek kişilik okey oynayabileceğiniz bu uygulamada bunun yanı sıra sizlere 2 veya 4 kişilik de oyunlar oynama imkanını sizlere seçme şansını sunmaktadır

Tek kişilik okey veya bir çok kişi ile okey oynama imkanı sunan uygulamamızda isterseniz arkadaşlarınız ile bir araya gelerek isterseniz de tek başınıza çevrim içi bir şekilde okey oyunu oynayabileceksiniz.

Tek başınıza okey oynamak  istemiyor, fakat yalnız olduğunuzu düşünüyorsanız, bunun derdine düşmenize hiç gerek yok. Çünkü sistem üzerinde sizler gibi tek başına okey oynamak için giriş sağlayan bir çok oyuncu mevcuttur.

Tek kişilik oyunlardan sıkılan veya yeni insanlarla birlikte okey oyunu oynamak isteyen oyuncularla bir araya gelerek birlikte 2 veya 4 kişilik okey oynama imkanı da sağlamaktadır.

Tek Kişilik Okey Oyna Nasıl Oynanır?

Okey oyuncularının bir kişilik okey oyununu tercih etmesindeki sebeplerden bir tanesi de oyun sırasında bir oyuncunun maçı terk ederek oyunu yarım bırakmasıdır. Bu durum okey oyuncuların sevmediği bir durumdur.

Okey oyuncularının bu gibi durumlardan rahatsız olmaması için sizlere bir kişilik okey oyunu oynama imkanı sağlayan okey oyunumuz sayesinde artık tek başınıza çevrim içi olarak okey oynayabileceksiniz.

Sadece tek kişilik okey oyunu imkanın yanında 2 veya 4 kişilik oyunlar oynama imkanı sağlayan uygulamamız sayesinde, okey oyuncuları ile bir araya gelerek 2 veya 4 kişilik okeylerde oynayabileceksiniz.

2 veya 4 kişilik okey oyunu oynarken, oyuncuların birinin oyunu terk etmesi durumunda, oyuncularımızın mağduriyet yaşamaması için geliştirmiş olduğumuz sistem sayesinde, okey oyunu sırasında, oyunu terk eden oyuncunun yerine sistem otomatik olarak bot ataması sağlayacaktır.

Mağduriyet olmaksızın keyifle okey oyunu oynama imkanı sağlayacaktır. Okey oyunu tamamlandıktan sonra oyunu terk eden oyuncu ise, masa dahilinde açılan puan kadar oyunu terk ettiği için ceza puanı alarak cezalandırılacaktır.

HEMEN OKEY ODALARINA KATIL
Yorumlar
GüLhan
Tek kişilik ,tekli oyun oynamak istiyorsanız özelinizi kapatır masanızı kurar kazanmanın zevkini yaşarsınız...Bence en doğru adres ...Seviye önemli bu salonda stresten uzak heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz...
Bebeme1–ekmek
Ortam harika hergün eşli ve tekli turnuvalar var harika

47 Yorum

51 Yazı

25 Üye

12 Ziyaretçi