Düz okey oyna ve keyfini çıkar
Giriş Yap/Üye Ol

Mobil Telefonunuzdan Okey Oynayın, Telefonunuza Mobil Okey Uygulaması Yükleyin.

Utku Okey Oyunu 04.Ara.2020 67 görüntülenme 0 yorum

telefonda okey

Mobil Okey Oyunu Oynama Siteleri

Telefon da okey oynamak artık çok basit. Mobil olan okey oyunumuza isterseniz Android veya IOS işletim sistemine sahip cep telefonlarınızdan isterseniz de bilgisayarınızdan girebileceğiniz bir okey siteleri sistemi kurduk. Oyunumuza giriş yaparken lütfen sayfada ki Güvenlik Kodunu yazmayı unutmayın aksi takdirde oyuna giriş yapamazsınız. Peki neden Güvenlik Kodu koydunuz daha önce okey salonlarına girerken böyle bir şey yoktu diye soracak olursanız gelişen teknolojide neredeyse her sistem de aktif olan bir Güvenlik amaçlı bir koddur. Sistemi lamerlerden korumak için sizlere rahatsızlık verilmemesi için tamamen kullanıcılarımızı korumak amaçlı konulmuştur. Sisteme üye olmak gerçekten çok basittir.

 

Telefondan okey oyununun artılarından bahsedecek olursak eski Java sistemlerde ki gibi sayfanızı asla kasmaz ve bilgisayarınızı yormadan rahatça ve özellikle şunu belirtmek isterim. Bu sisteme giriş yapmak için bilgisayarınıza Java yada Flash player gibi programları yüklemenize kesinlikle gerek yoktur. Bilgisayarınıza format attıkdan sonra hiç bir yan program kurmadan direk okeyy.net yazarak telefondan okey oyununa giriş yapabilirsiniz. Eklenecek bazı özelliklerden söz edecek olursak Gold üyelik, Turnuva sistemi ve İsteyen herkes kendi resimlerini koyabilecek.

mobil okey

Mobil Okeye Sitelerine Nasıl Giriş Yapılır?

 

Kullanıcıların telefondan okey oyunu oynayabilmek içim sisteme üye olmaları gerekmektedir. Ancak zaten bilgisayar ile üye olunan bir siteye bir de mobil sistemle üye olmak gereksizdir. Bireyler bilgisayar üzerinden açtıkları hesap bilgilerini mobil cihazlardan da kolay bir şekilde değerlendirebilmektedir. Bunun yanı sıra cep telefonundan okey oynamak da alternatifler üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yani sisteme mobil olarak bağlanmanız sadece klasik okey masalarına oturmanız gerektiği anlamına gelmemektedir. Bu alanda isteyen kullanıcıların 101 gibi okey masalarına oturmalarında da herhangi bir sakınca yoktur. Kullanıcıların mobil sistem girişlerinde sıfırdan hesap açmaları da olanaklar dâhilindedir. Üstelik hesap açma işlemleri birkaç dakika içerisinde sona erebilmektedir.

online mobil okey arkadaş uygulaması

Mobil Okey Oyna Siteleri – Oynamak Ücretli Mi?

Telefondan okey hakkında merak edilen konulardan biri de sistemi ücrete tabi olup olmadığıdır. Öncelikle online girişlerin bilgisayarlı girişlerde olduğu gibi ücretsiz olduğunun altı çizilmektedir. Bunun yanı sıra kullanıcılar cep telefonundan mobil okey oynamak için uygulama da indirebilmektedir. İndirilen uygulamaların da ücret kapsamında olmadığı belirtilmektedir. Üstelik mobil uygulamaların da sistemin de görüntü kalitesi bir hayli yüksektir. Bu sayede kullanıcıların herhangi bir görüntü sıkıntısı çekmelerinin önüne geçilmektedir. Ayrıca bireylerin oyun sırasında kasma sorunları yaşamamaları da garantilenmektedir. Sistemin java üzerine kurulmayıp mobile uygun yani html5 hale getirilmesi olası donma sorunlarını yok etmiştir. Aynı şekilde geliştirmeler neticesinde oyundan kopma veya oyuna uzun sürede bağlanma gibi sıkıntılar da hiçbir şekilde görülmemektedir.

HEMEN OKEY ODALARINA KATIL
Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.

47 Yorum

51 Yazı

25 Üye

1 Ziyaretçi